רשימת מטלות העברת דירה במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

בנות בתהליך מעבר דירה מסודר

עוברים דירה? אל תשכחו לעשות קודם רשימת מטלות מפורטת, לקבל המלצות על שירותי הובלה ולהשוות מחירים לפני שתערכו חוזה עם כל מוביל. השוו מחירים וקבלו את כל הטיפים בפורטל הובלות בכל הארץ.

רשימת מטלות העברת דירה

אז מה עושים לפני מה? ומה אסור בשופ אופן לשכוח?

  1. מוצאים מוביל, כותבים חוזה – הדבר החשוב והדחוף ביותר. כדי שתוכלו לעבור ביום הרצוי לכם ולא תצטרכו להתפשר על שירותי הובלה, קודם כל שריינו תאריך להובלה עם חברת הובלות מומלצת, וכיתבו יחד הסכם הובלה שיפרט את סוג ומרחק ההובלה, כמות הארגזים, סוג המטען וכל דבר אחר שנראה לכם חשוב.
  1. מחפשים ארגזים– החליטו אם אתם נעזרים בשירותי אריזה או אורזים בעצמכם. אם החלטתם לעשות זאת לבד, התחילו לחפש ארגזים מבעוד מועד. ניתן למצוא אותם מתחת לבנייני מגורים, באיזורי חנויות, קניונים או סופרמרקטים.
  1. רוכשים אביזרי אריזה – תזדקקו בין היתר לדבק מסקנטייפ רחב, ניירות עטיפה ועיתונים, נייר פצפצים, ניילון נצמד, שקיות אשפה גדולות, טוש מרקר עבה ושחור. כדאי להעזר גם בשמיכות וסדינים על מנת לעטוף מזרונים וכריות.
  1. אורזים – התחילו עם הדברים להם אתם פחות זקוקים ביום יום – ספרים ודיסקים, כלי מטבח שפחות בשימוש, בגדים, משחקים וכדומה.
  1. מפרקים רהיטים – כיום – יומיים לפני המעבר, אפשר להתחיל לפרק את הספות, המיטות והארונות.
  1. עוברים דירה – זהו! אתם מוכנים ומזומנים להובלה. אל תשכחו להצטייד בכסף מזומן לתשלום עבור שירותי חברת הובלות, וגם לטיפ לכל מוביל.

צ'ק ליסט מעבר דירה – קודם כל מוביל!

לפני שאתם רצים לחנות הקרובה לאסוף ארגזים, בואו למצוא מובילים. קבלו הצעות מחיר בחינם ומהר מפורטל הובלות בכל הארץ, השוו ביניהן ומיצאו מוביל עד סוף היום.

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?