מחירון הובלות

אחד הדברים המעניינים ביותר את מי שצריך להעביר את תכולת הבית שלו ממקום למקום הוא מחירי הובלות, ואכן שיש צורך לבצע השוואת מחירים ולחסוך ככל הניתן.

פורטל הובלות לכל הארץ מסייע לכם הגולשים בביצוע השוואת מחירים בקלות. אמנם לא ניתן למצוא עבור שירותי הובלות מחירון אחיד, אבל אפשר בהחלט, בנסיבות קיימות, למצוא הצעת מחיר טובה יחסית

מחיר הובלות – איך הוא נקבע

קביעת הסכום שיש לשלם עבור שירותי העברת תכולה לא תהיה בהכרח אחידה עבור שני לקוחות דומים. להלן חלק מהמרכיבים שעל פיהם קובעים מומחים לביצוע הובלות מחירים:

גובה דירת המקור ודירת היעד: ככל שהקומות גבוהות יותר, כך תהיה עלות ההעברה גבוהה יותר.  גם העובדה שיש מעלית או שאין, משפיעה.

מחירון הובלות וגודל התכולה

אחד הדברים המשפיעים ביותר על התמורה המשולמת עבור ההובלה הוא גודל וסוג התכולה. ככל שהתכולה גדולה יותר, כך עלול המחיר לעלות. הסיבה פשוטה – תכולה רבה אומרת שתהיה עבודה רבה, זו בהחלט סיבה לקבוע סכום גבוה יותר.

מחירי הובלות ואיכות האריזה

כל בעל מקצוע בתחום הנכנס לבית שבו יש צורך להעביר את התכולה, יכול לקבוע במבט אחד את המחיר עבור ההעברה. אריזה בלתי איכותית, קרטונים בעלי גודל בלתי אחיד או אריזות שלא נסגרו כהלכה עלולות להעלות את המחיר בעשרות אחוזים. אילו היה בנמצא מחירון הובלות, הוא ודאי היה מציין את כל אלה כגורמים לשינוי בתמורה שתתבקש עבור העברת הדירה.

מה ניתן לעשות כדי לחסוך בהוצאות

בראש וראשונה – לארוז היטב. מחיר הובלות יכול להשתנות אם האריזות הן בגודל אחיד. קל לשאת אותן, קל לסדר אותן על גבי המשאית והן תופסות הרבה פחות מקום. פורטל הובלות לכל הארץ מביא לגולשים כמה עצות טובות בתחום. על מנת לצמצם את התכולה, בהחלט משתלם לערוך סדר בדברים ולהשליך כל מה שלא נחוץ.

האם ניתן לקבוע עבור הובלות מחירון אחיד

לכאורה ניתן לעשות כן, ולעיתים ניתן למצוא ברשת מחירון הובלות. הדרך הטובה ביותר לבצע השוואת מחירי הובלות היא לבקש מחיר מבעלי מקצוע שונים אחרי שהגיעו וראו במו עיניהם את מצב התכולה – זו ההשוואה האמיתית.

פורטל הובלות לכל הארץ עוזר לכם הגולשים למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר, כיוון שאין עבור הובלות מחירון אחיד, ניתן בהחלט להתמקח ולהגיע לעמק השווה. עם זאת, חשוב לבצע את הדבר פנים אל פנים ולא בטלפון, וחשוב מאוד שיהיה הסכם חתום ונעול.

אין להניח לבעל מקצוע לקבוע עבורכם מחיר הובלות בטלפון מבלי לראות את התכולה. כל כמה שהעניין נשמע מפתה, מי שקובע עבור הובלות מחירים בצורה הזאת עלול להתגלות כבלתי אמין לחלוטין ולהשתמש בעובדה שלא ראה את התכולה קודם לכן, על מנת לקבל תוספת מחיר שאיננה מגיעה לו. מחפשים מידע מועיל בעניין? השוואת מחירים עדכנית? השאירו פרטיכם בטופס המצורף.