לקבלת לידים בהובלות מלא פרטים
או חייג 053-7931899

  לידים חמים ואיכותיים להובלות גדולות וקטנות

  פורטל הובלות בכל הארץ הוקם במטרה לסייע לגולשים לבחור ולהזמין שירותי הובלה איכותיים ומגוונים, בהתאמה אישית ובקלות. באמצעות הפורטל המתקדם טכנולוגית, הגולשים יכולים לערוך השוואת מחירים בקלות ובמהירות, ותוך זמן קצר לבחור את ההצעה המתאימה להם ביותר. הפורטל מאפשר לגולשים למצוא ולהזמין שירותי הובלה כמו הובלות קטנות או גדולות עם או ללא מנוף, הובלת פריטים בודדים, כלי נגינה, רהיטים, משרדים, ציוד הנדסי כבד, שירותים נלווים להובלה כמו אריזה ואחסנה ועוד.

  הפורטל מספק לידים חמים להובלות מכל הסוגים, לכן מומלץ לכל העסקים לבחור חבילת פרסום הכוללת קניית לידים להובלות קטנות או גדולות, לרבות לידים להובלת פריטים בודדים. פרסום חברת הובלות באתר מבטיח חשיפה רחבה וקבלת לידים איכותיים וחמים שקל להפוך למכירה בפועל. כל חברת הובלות המצטרפת לשירות שלנו מקבלת פניות רלוונטיות מגולשים הזקוקים לשירות הובלות, אלו לידים חמים ואיכותיים לכן קל מאוד לסגור עסקה לאחר קבלת הליד.

   

  הפתרון המשתלם ביותר לקבלת לידים בהובלות

  כל בעלי העסקים בתחום ההובלות מעוניינים לקבל לידים חמים להובלות קטנות וגדולות, אך כתוצאה מהתחרות הקשה בענף ועקב כניסתם של שחקנים חדשים רבים בתחום ההובלות, קשה להשיג לידים חמים ולא תמיד ניתן לסמוך על חברות המציעות קניית לידים להובלות.

  הפורטל שלנו דינמי וגולשים רבים משתמשים בו כדי למצוא חברות להובלות קטנות וגדולות ברחבי המדינה. בשונה מאתרים אחרים, פורטל הובלות בישראל מציע חבילות וקניית לידים בעלות משתלמת וללא התחייבות כלשהי. למעשה, השליטה נמצאת בידיים של חברת ההובלות ובעל העסק יכול לבחור את חבילת הפרסום המתאימה לו ביותר. לאחר הצטרפות לשירות פרסום חברות הובלה וקניית לידים, יש לבחור אזורי שירות, לסמן את השירותים שהעסק שלכם מציע (הובלות קטנות, הובלות עם מנוף, אריזה, אחסון, הובלת משרדים וכו’), ראוי לציין כי ההצטרפות לאתר אינה כרוכה בתשלום או התחייבות מצדכם.

  לידים בהובלות קטנות וגדולות – איך זה עובד?

  שוק ההובלות בישראל מגלגל מאות מיליוני שקלים בשנה, על פי הסטטיסטיקה כאלף ישראלים עוברים דירה מידי יום באמצעות שירותי הובלה. מאחר ויש חברות רבות להובלות התחרות על כל ליד קשה, וכדי להשיג לידים להובלות גדולות וקטנות ועל מנת שלא לפספס לקוחות פוטנציאליים ועסקאות רבות – כדאי גם לכם להצטרף לשירות שלנו.

  פורטל הובלות לכל הארץ מספק פלטפורמה מתקדמת ונוחה המפגישה בין חברות הובלה כמו שלכם לבין ישראלים המחפשים חברה הובלות מתאימה. גולשים העושים שימוש באתר שלנו זקוקים לשירות הובלות איכותי ואמין, הם ממלאים טופס מהיר (אונליין) הכולל מידע כמו מאיפה ולאן ההובלה, סוג ההובלה (הובלת דירה 2 חדרים, פסנתר, עם מנוף, דירה 4 חדרים, משרד, פריטים בודדים וכו’), מידע על קומות ומעלית, ובסיום הם מזינים את מספר הטלפון שלהם (מובייל) ומקבלים SMS הכולל 4 הצעות מחיר ומפרט הובלה.

  למעשה, המערכת שלנו אוספת מידע מהגולשים שזקוקים לשירות הובלות, ובעלי חברות המצטרפים לשירות מקבלים לידים חמים ואיכותיים להובלות גדולות וקטנות. לאחר קבלת הליד, הבעלים או המנהלים של חברת ההובלות יכולים להחליט האם לשלוח הצעת מחיר הכוללת מפרט הובלה או לוותר על הליד.

  לידים חמים ואיכותיים בשוק ההובלות הם מצרך מבוקש ונדיר. בשונה מאתרים אחרים, הפורטל שלנו אוסף רק לידים חמים ורלוונטיים לשירותי הובלות. העסק שלכם זוכה לחשיפה רחבה ואתם יכולים לקבל הרבה מאוד לידים איכותיים, להגדיל את מספר הלקוחות ולשפר הכנסות. אם ברצונכם לקבל בקלות לידים איכותיים וחמים לשירותי ההובלות שאתם מציעים – הצטרפו אלינו עוד היום!

  לקבלת לידים בהובלות מלא פרטים
  או חייג 053-7931899