הובלת מקפיא במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

הובלת מקפיא

לאחר שרכשתם מקפיא חדש ויוקרתי לבית או לעסק עליכם להוביל אותו בבטחה, לעיתים אתם זקוקים לשירות הובלת מקפיא כאשר בכוונתכם לעבור לדירה חדשה או לעסק במקום אחר. אין לנסות ולהוביל את המקפיא לבד, הוא כבד ודורש רכב מתאים וציוד מקצועי. חשוב לדעת כי המשקל של מקפיא תעשייתי עשוי להגיע למאות קילוגרמים, לכן לעתים יש להזמין הובלת מקפיא תעשייתי עם מנוף.

הובלת מקפיאים בכל הארץ

בבתים ובעסקים רבים יש מקפיאים איכותיים ואמינים, יש הבדל משמעותי בין מקפיא ביתי לבין מקפיא תעשייתי. כאשר זקוקים לשירות הובלת מקפיא גלידות יש לחפש חברת הובלות המתמחה בהובלה של מוצרי חשמל כבדים וגדולים, אין לחפש פתרונות זולים מאחר ויש להוביל את המכשיר בהתאם להוראות היצרן ורק כך ניתן לשמור עליו ולהימנע מנזקים מיותרים למנוע, משפשופים, מחבלות ומפגיעה בגלגלים.

מקפיא תעשייתי שוקל מאות קילוגרמים לכן חשוב להזמין חברת הובלות מקצועית ואמינה שברשותה משאית עם מנוף. רק צוות מיומן מסוגל לבצע את ההובלה במהירות וביעילות, ללא גרימת נזקים למקפיא היקר.

הובלת מקפיא מחיר

המחיר של הובלת מקפיאים משתנה בהתאם לפרמטרים כמו סוג המקפיא, משקל, גודל, מורכבות העבודה, גישה נוחה לבית או לעסק, ציוד מקצועי נדרש כמו מנוף, מספר אנשי צוות, יעד ומרחק הנסיעה. טווח המחירים משתנה בין חברות הובלה לכן חשוב לערוך סקר שוק, מומלץ לחתום על חוזה מסודר לפני ההובלה כדי להימנע ממקרים בהם המוביל טוען לאחר שהמקפיא הועלה על רכב ההובלות כי הוא דורש תוספת מחיר בגלל סיבה זו או אחרת.

הדרך הבטוחה להובלה יעילה וזולה

כדי ליהנות משירות הובלות יעיל, מקצועי, אמין וזול, אנו ממליצים לך למלא את הטופס באתר ותוך זמן קצר תקבל הצעות אטרקטיביות מארבע חברות מומלצות. אתר הובלות לכל הארץ מסייע לך לחסוך עלויות. השירות שלנו ללא כל התחייבות או עלות מצדך.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אחסון מוצרי חשמל
הובלת פינת אוכל
טיפים לאריזת מטבח

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?