שירותי סבלות במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

סבל מרים ארזים כחלק ממתן שירותי סבלות

זקוקים לשירותי סבלות לצורך העברת ריהוט או ציוד למחסן פרטי? למשימת העברת ציוד כבד בתוך בניין המגורים או לקרבת מקום שאינה מצריכה הובלה ברכב ממונע, שירותי סבלות הוא השירות המתאים ביותר ובאתר שלנו תתאמו סבל בקלות.

שירותי סבלות ועלותם

השוק מוצף בחברות הובלה ומובילים, אך במקרה שבו תצטרכו הובלות קטנות או הובלה של כל פריט בקרבת הבית ואפילו באותו הבניין בו אתם מתגוררים, אין צורך בשירות הובלה אלא בשירות סבלות. סבלים המיועדים להובלות, לרוב עובדים עם חברות ההובלה הגדולות כשכירים וניתן לשכור את שירותיהם דרך אותן חברות או באופן פרטי.

באמצעות סבלים מקצועיים תוכלו להעביר כל מוצר או רהיט גדול ממקום למקום בבטחה וללא נזקים במרחקים שלא מצריכים שינוע. מחיר השירות ישוכלל לפי מספר הפריטים אותם תרצו להוביל, גודלם והמיקום אליו תרצו להעביר אותם.

למחירון הובלות – לחצו כאן.

סבלים מומלצים מוצאים באתר הובלות לכל הארץ

באתר הובלות לכל הארץ תוכלו לתאם שירותי סבלות במהירות, עם סבלים מומלצים ומקצועיים. פשוט מסרו לנו את הפרטים שלכם והשירות לו אתם זקוקים באמצעות טופס צור קשר ואנחנו נבצע את כל העבודה בשבילכם מבלי שתמתינו זמן ארוך נחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר שונות אותן תוכלו להשוות ולבחור את המתאימה לכם ביותר.

כאן תוכלו ליהנות בנוסף משירותי הובלה מרובים ומענה על כל סוג של הובלה. חוות דעת מלקוחות ותיקים יעזרו לכם לקבל החלטה בראש שקט. יתרון נוסף שהשירות ניתן לכולם ללא עלות ואתם לא צריכים להתחייב מראש על כלום.

מידע נוסף שעלול לעניין אתכם:

שירותי הובלה ואחסנה לטווח קצר וארוך

הובלות ואחסנה

פתרונות אריזה והובלה

 

 

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?