הובלת שולחן במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

שולחן גדול מעץ

לעתים אנו זקוקים להובלה קטנה של פריט אחד בלבד כמו שולחן, עם זאת גם הובלת שולחן אינה משימה פשוטה מאחר ויש שולחנות אוכל מסיביים וגדולים, שולחנות סלון יוקרתיים של מעצבים, שולחנות עבודה בגדלים שונים ועוד. חשוב לציין לחברת ההובלות מהן מידות השולחן והאם ניתן לפנות אותו באמצעות מעלית, האם אפשר להוציא את השולחן כיחידה אחת מבעד לפתח דלת הכניסה או שמא יש לפרק את השולחן ולהוביל אותו ארוז.

הובלה מקצועית של שולחן בכל הארץ

הובלת שולחן פינת אוכל שונה מהובלה של שולחן עבודה לתלמיד או מהובלה של שולחן סלון מעץ עם פלטת זכוכית. לרוב, יש לפרק את רגלי השולחן כדי לפנות אותו מהדירה או מהמשרד, וחשוב לארוז היטב את השולחן כדי להימנע מחבלות ומשריטות בזמן ההובלה. יש מקרים בהם ניתן לפנות את השולחן באמצעות מנוף, כל עוד יש גישה לרחוב.

הובלה מקצועית כוללת אריזה נכונה של השולחן, ביטוח ופינוי זהיר של השולחן כדי להימנע משפשופים, שריטות וחבלות במכלולי הפריט, בעיקר אם מובילים שולחן נפתח. צוות סבלים מגיע לדירה שלכם כדי לפנות את השולחן במהירות ולהובילו ליעד חדש. את השולחן יש להוביל ברכב הובלות מתאים, בהתאם לגודלו של השולחן. כדי להוזיל עלויות ולבחור חברת הובלות אמינה מומלץ גם לכם להיעזר באתר הובלות בישראל.

מלאו את הטופס שבאתר ותוך זמן קצר תקבלו הצעות מחיר מעד 4 חברות שונות, כל החברות הרשומות באתר הן אמינות ומקצועיות, ואתם זוכים לשירות מעולה ולהובלה בטוחה ויעילה של השולחן.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:
הובלת שטיח
הובלת שולחן פינג פונג
הובלת סלון

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?