מוביל מחזיק בקרטון קטן להובלה

Cargo MS הובלות

מידע על Cargo MS הובלות
מוביל מחזיק בקרטון קטן להובלה

חברת הובלות המציע את מגוון שירותיה במחיר זול ובאיכות עבודה הכי טובה וזריזה בנוסף לשירותי הובלות חברתינו מציע שירותי אריזה מקצועיים ע"י אנשים מנוסים בתחום וחברתינו מעניקה גם שירתי פירוק והרכבה של כל סוגי הריהוט.

כתוב חוות דעת / המלצה על Cargo MS הובלות

חוות דעת/המלצות על Cargo MS הובלות  • הזמנו הובלה מהחברה חודש לפני ההובלה , וחתמנו על ההזמנה ונשלחו רב הודעות תזכורת אפילו יום קודם, באותו יום ההובלה )לפנות בוקר הודיע מר פבל שלא יכול לבוא מסיבה שהנהג עשתה תמונה (שחתמנו אמר שיש לו מס משאיות וכו') אין לתאר הנזק הנפש והכלכלי ולעוגמת נפש שנגרם לנו, גם לא חזר אלינו לשאול במשך היום מה מצבנו, כמה ימים אחרי ששלחתי לו הודעה בפייסבוק הוא התקשר היציע לפצות אותנו בהובלה קטנה, ביקשתי ממנו לבצע אותה ושוב מסכת של תרוצים והברזות ושוב לא יגיע ,  • 3 שבועות מראש חתמנו על הזמנה עבור עובלה גדולה (5 חדרים) ליום 03/08/17 בשעה 8:00 בבוקר.
   בשהע 06:00 הו ביטל את ההולה דרך WHATSAPP
   נותרנו עם הבית הארוז והדמעות בעינים  • קוראים לי קרין עשיתי הובלה עם החברה הזאת והם היו אחלה ,אדיבות מקצועיות זמינות והכיר חשוב מחיר הוגן ממליצה מאוד.  • כסטודנטית חיפשתי מחיר הוגן בלי לפגוע באיכות השירות. לשמחתי מצאתי את המובילים הנכונים ונותר לי רק להמליץ עליהם בחום!  • נדרשנו להעביר דירה מקומה 5. לשמחתנו הצוות ביצע זאת במקצועיות רבה ובעיקר ברוח טובה ובחיוך. המחיר היה הוגן ואני ממליץ עליהם מאוד.