לוגו של רויאל הובלות באתר הובלות לכל הארץ

רויאל הובלות (עכו נהריה חיפה והקריות)

איזורי שירות: צפון
חייגו לקבלת הצעה: 0536112810 phone
מידע על רויאל הובלות (עכו נהריה חיפה והקריות)
לוגו של רויאל הובלות באתר הובלות לכל הארץ

רויאל הובלות – חברת ההובלות שלכם!
מבצעים שירותי הובלות דירה והובלות משרדים לכל רחבי הארץ. בנוסף אנו מציעים שירותי מנוף, פירוק והרכבת רהיטים, אספקת קרטונים וחומרי אריזה (לא כולל פריטים בודדים).
התקשרו עוד היום!

כתוב חוות דעת / המלצה על רויאל הובלות (עכו נהריה חיפה והקריות)

חוות דעת/המלצות על רויאל הובלות (עכו נהריה חיפה והקריות)  • מעולה. אין מילים. דיוק בזמנים, אדיבות, נעימות, בין היתר הובלנו פסנתר בעדינות והמקצועיות הראויה, זריזים ועושים את המעבר לפחות לחוץ. ממליצה בחום.  • עם חברת רויאל הובלות תיאמנו פירוק של המזנון העתיק שאצל אימי ולאחר מכן הרכבתו בדירה החדשה. המזנון מאוד ישן והיה חשוב לנו לשמור עליו ככל שאפשר מבלי שיפגע מההעברה. הצוות שהגיע היה מאוד מקצועי, הם היו מאוד זהירים וקשובים וביצעו את העבודה בצורה מעולה!  • הזמנתי הובלה אחרי שבעבר הובלתי כבר פעמיים עם החברה. בכל פעם מפתיעים מחדש עם השירות המעולה! על אף שביקשתי מעבר למה שסגרנו בהתחלה, עשו הכל בחיוך ובמקצועיות.
   מחירים מעולים!  • הובילו לנו דירת חמישה חדרים בכזאת מקצועיות ועם גישה ממש חיובית ומקצועית, כל התהליך עבר חלק וכל החפצים שלנו הגיעו לבית החדש ללא פגע. מומלץ בחום!  • תיאמתי עם רויאל הובלות הובלת משרד ומחסן של העסק.
   כחלק מההובלה נדרש גם שירותי מנוף וההובלה הייתה די מורכבת. למרות הקושי והלוח זמנים הצפוף שהיה לי, רויאל הובלות ביצעו את ההובלה במינימום זמן ובמקסימום זהירות!
   העסק חזר לעבוד תוך פחות מ-24 שעות וזה הרבה בזכות הצוות המיומן שהגיע!
   ממליץ לכולם בחום!