עלות הובלת דירה במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

משאית הובלה בצבע צהוב

הובלת דירה היא עסק שכיח מאוד. החל בזוגות שעוברים לדירתם הראשונה או משפחות שעוברות דירה, דרך משרדים אשר מבצעים רילוקיישן וזקוקים להעברת התכולה למשרד החדש, וכלה בסטודנטים המשכירים דירה בסביבת המוסד האקדמי וזקוקים להובלה קטנה, כולם זקוקים לשירותי הובלה.

השאלה הנשאלת ביותר כאשר מדברים על הובלת דירה היא כמה עולה להעסיק חברת הובלה. על שאלה זו ננסה לענות במאמר הבא.

דברים שכדאי לבדוק לפני שבודקים עלות הובלת דירה

חברות הובלות קיימות בשפע רב ואין ספק כי מדובר בשוק תחרותי ורווי, וככזה, מחירי הובלות דירה משתנות מחברה לחברה. אך לפני שסוגרים על מחיר עם חברת הובלה כזו או אחרת, רצוי מאוד לבצע סקר שוק מעמיק ולבדוק את הנקודות הבאות: אמינות ומקצועיות החברה, שנות ותק וניסיון, המלצות של לקוחות, זמינות החברה בחלקים שונים בארץ ועוד.

כמו כן כדאי לבדוק גם עוד אילו שירותים משלימים מציעה החברה. לדוגמה, האם היא מפעילה שירות של פירוק והרכבה של רהיטים על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ומיומנים, ומהם העלויות של שירות כזה.

לבדוק מחיר הובלת דירה בטרם סגירת עסקה

לכשסיימתם לבדוק את שלל הגורמים, שאינם תלויים ישירות במרכיבי עלות הובלת דירה, זה הזמן לבדוק מחירים. חברות כיום מציעות מחירים אטרקטיביים לסוגים רבים של הובלות. המחירים דינאמיים מאוד ומשתנים מחברה לחברה, מסוג הובלה כזה לאחר, וכמובן מכמויות שונות של חפצים וארגזים אותם רוצים להוביל.

מחירי הובלות דירה מורכבים ממשתנים רבים

שאלו עצמכם מה היא כמות הארגזים אותה ברצונכם להעביר, מהם גודלם של אותם הארגזים, כמה רהיטים גדולים שאינם ניתנים לפירוק קיימים בביתכם ועוד. חשוב לדעת כי מחיר הובלת דירה מורכב גם מהמרחק שצריך לעשות המוביל כדי להגיע מהבית הקודם למשאית, ומהמשאית אל הבית החדש.

זאת ועוד, הכניסו למשוואת מחירי הובלות דירה גם את הקומה שעל המוביל לעלות במקום הנוכחי וביעד החדש, והאם קיימת מעלית. כל אלו ועוד ירכיבו עבורכם את המחיר הצפוי, שכאמור, עשוי להשתנות מחברת הובלות אחת לאחרת.

את כל הנושאים הללו תוכלו למצוא כאן בפורטל הובלות לכל הארץ, המאגד בתוכו שלל חברות הובלות המתמחות בכל סוגי ההובלות, ומציעות עלות הובלת דירה במחירים נוחים ומפתיעים. אנו נמצא עבורכם את החברה המושלמת שתיתן לכם הצעת מחיר הובלת דירה בהתאם לצרכים שלכם וליכולותיכם.

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?