מחיר הובלה במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

עוברים דירה? מחפשים מובילים? לפני הכל בודקים מחירי הובלה ומשווים!

מעבר דירה יכול להיות עסק די יקר אם לא עורכים סקר שוק ולא בודקים היטב את האפשרויות שקיימות. בעזרת בחירה נכונה של מובילים, דיל שכולל מספר שירותים וקצת מיקוח אפשר להנות ממחירים שפויים ולשרוד את ההובלה בשלום.

מחירי הובלה – מה הם כוללים? כיצד הם נקבעים?

הצעת מחיר הובלה הינה דינאמית ביותר ומשתנה בהתאם לכמה פרמטרים עיקריים

גודל ההובלה – כמה חפצים אתם מובילים? האם גיחה אחת לדירה החדשה תספיק על מנת להעביר את כל החפצים? ככל שמדובר בהובלה קטנה יותר כך היא אורכת פחות זמן ותעלה לכם פחות.

מידת המורכבות של ההובלה – האם יש לכם פריטים גדולים במיוחד? פסנתר, ריהוט ענק, מקררים ועוד שלל פריטים גדולים וכבדים מייקרים את ההובלה שכן הם מצריכים מהמובילים ציוד מיוחד לשם סחיבתם.

העונה בשנה – כולנו מעדיפים לעבור דירה במהלך הקיץ, אז יש אפשרות לקחת ימי חופש, הילדים לא לומדים ועוד שלל סיבות. לכן, הובלה בקיץ עולה כמעט כפול מהובלה זהה בחורף!

מעלית – האם יש בביתכם מעלית? הובלה ללא מעלית היא מורכבת ומסובכת יותר, וכמובן גם אורכת זמן רב יותר ועל כן מייקרת את כל התהליך.

מרחק – מה המרחק ביניכם לבין המקום החדש? האם מדובר בהובלה בינעירונית? כאשר אנו עוברים לעיר אחרת, הצעת המחיר של ההובלה עולה מתייקרת בהתאם. הובלות לערים אחרות אורכות זמן רב ומצריכות לא מעט דלק, ולכן אלה גם ההובלות היקרות ביותר.

הובלות מיוחדות – לעיתים יש צורך בציוד מיוחד דוגמת מנוף לשם העברת חלק מהחפצים. במקרים כאלה לא כל חברות ההובלה יוכלו לסייע לכם, ואלה שכן יגבו על כך תשלום מיוחד.

פורטל הובלות לכל הארץ – בוא לקבל הצעת מחיר הובלה תוך דקות!

מעוניין לעבור דירה מבלי לשלם מחירי הובלה בלתי שפויים? מלא את הטופס שכאן ותוך דקות תוכל להשוות מחירים של חברות הובלה אמינות שפועלות באזורך, ולבחור לך הצעת מחיר הובלה זולה במיוחד!

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?