מחירי הובלות במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

דמות תלת מימד מובילה בית על גבה

גלה הכול על מחירי הובלות ואיך מקבלים את הטוב ביותר!

עם השנים, למובילים התפתח מוניטין של אנשים לא אמינים שיציעו מחיר אחד ולאחר ההובלה ינקבו במחיר אחר לחלוטין, ולעיתים גם בחוסר איכפתיות וחוסר זהירות במגע עם הציוד והרכוש. כך תמצא מחיר הובלות שלא יאכזב אותך ומובילים מקצועיים שיעמדו בהתחייבות שנתנו לך.

כמה עולה לעשות הובלה – מחירי הובלות לפי גודל ההובלה

טווח המחירים של הובלות הוא רחב למדי ונקבע על ידי גודל ההובלה בדרך כלל. בהערכה גסה, העברת דירה די קטנה (של חדר אחד או שניים) צפוייה לעלות בערך 1000 שקלים אך עלולה להגיד גם עד 1500 שקלים, בעוד שהובלת דירה גדולה יותר (3, 4 חדרים) צפויה לעלות בין 1500 שקלים ל-2500 שקלים.

כך תוודא כי מחיר הובלות שניתן לך לא ישתנה

לא אחת קורה שאנחנו מסכמים מחיר עם חברת ההובלה בטלפון, וכאשר המוביל מגיע לבית או המקום ממנו אנו מבקשים להוביל את הדברים, הוא מעיף מבט אחד ומחליט כי המחיר שנתן לנו בהתחלה לא רלוונטי לתכולה שעכשיו רואות עיניו. הוא עלול לטעון כי "לא ידע שמדובר בהובלה כזו גדולה" או כי הטעית אותו.

איך בכל זאת תוכל לוודא שהמחיר שניתן לך בהתחלה יהיה גם המחיר שינתן לך בסופה של ההובלה? מה שמומלץ לעשות כדי למנוע מצב שבו אתה משלם בסוף כפול לחברת ההובלה הוא להזמין את המוביל למתן הצעת מחיר לפני ביצוע ההובלה עצמה.

המוביל יסרוק את הבית ביסודיות, ירשום לפניו כמה ואיזה סוג של ציוד יש להעביר, יעשה את החישוב של מספר העובדים הדרושים לו וכדומה. לאחר מכן, רצוי לחתום על חוזה הדדי שמאשר כי שני הצדדים מבינים במה העניין כלול ומהו בדיוק מחיר הובלות ששניהם מסכימים עליו.

מחפש בנרות מחירי הובלות אטרקטיביים? יש לך הובלה גדולה ואתה זקוק לדיל משתלם בעבור שירותי אריזה והובלה? העזר בנו, פורטל הובלות לכל הארץ לאיתור חברות הובלה באיזור מגוריך לקבלת מידע נוסף והצעות מחיר! מילוי קצר, חינמי ולא מחייב של הטופס שכאן בתחתית העמוד יפנה אליך שירותי הובלה אמינים בהקדם האפשרי.

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?