חברת הובלות במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

שתי נשים מרימות ארגז להובלה

מתכננים לעבור דירה בזמן הקרוב אך חוששים משכירת חברת הובלות מפוקפקת? כך תוודאו כי חברת ההובלות בה בחרתם היא אמינה ומומלצת:

כיום, מספיק לרשום את המילה "הובלה" בגוגל על מנת לקבל מאות הצעות "משתלמות" למעבר דירה. אולם, לצד אנשי המקצוע המומלצים והאמינים קיימים גם נוכלים לא מעטים, אשר מהם כדאי מאוד להיזהר.

אז איך תבררו בין שלל חברות הובלות שונות? פשוט מאוד! תעקבו אחר הכללים הבאים:

  • בקשו המלצות אודות חברת הובלות אמינה מצד קרובי משפחה ומכרים אשר עברו דירה בעת האחרונה.
  • פנו אל מספר חברות הובלות זמן מה לפני תאריך המעבר המיועד ובקשו מאותן החברות הצעת מחיר מפורטת. השוו בין ההצעות השונות שקיבלתם וחפשו אחר חוות דעת של לקוחות החברה ברחבי רשת האינטרנט.
  • ברגע שבחרתם חברת הובלה ספציפית, ערכו מולה חוזה אשר יכלול בתוכו את הגורמים הבאים: שעת ההובלה, מיקום הדירה ממנה אתם עוברים ומיקום הדירה אליה אתם עוברים, פירוט מלא של תכולת המעבר ושל השירותים השונים אותם שכרתם כגון שירותי אריזה. בנוסף, וודאו שמחיר ההובלה הסופי מופיע על גבי החוזה שנחתם.
  • במידה ומעבר הדירה שלכם מתרחש במהלך עונת הקיץ, עליכם לקחת בחשבון שעקב הביקוש הגבוה, רוב הסיכויים שחברת ההובלה תיאמה מספר הובלות שונות באותו היום. על מנת שלא תמצאו את עצמכם מחכים להובלה שעות ארוכות, תאמו עם החברה שעת הגעה מוקדמת. גם אם תפסידו מעט שעות שינה עקב הגעה מוקדמת של המובילים, תוכלו להתנחם בעובדה שסידור וארגון הדירה החדשה לא ייגרר אל תוך השעות הקטנות של הלילה.
  • וודאו שחברת ההובלות מבוטחת באחת מחברות הביטוח המוכרות. ביטוח זה נועד להגן עליכם בכל מקרה של פגיעה בחפצי הערך שלכם.
  • במידה והזמנתם שירותי אריזה בנוסף לשירותי הובלת דירה, דאגו שלפחות אחד מבני הבית ישהה לצד האורזים בעת ביצוע הליך האריזה. בנוסף, ערכו רשימה מפורטת אשר תכלול בתוכה את חפצי הערך שלכם והגישו העתק שלה לחברת ההובלה.

כיצד לשרוד את מעבר הדירה הצפוי

אין ספק כי מעבר לדירה חדשה כולל בתוכו התרגשות ושמחה גדולה, אך גם לחצים וחששות לא מעטים. על מנת להקל על עצמיכם לקראת המעבר, כדאי להתכונן אליו מבעוד מועד. הכנה זו כוללת בתוכה את הגורמים הבאים:

  • הודיעו במקום עבודתכם על מעבר הדירה הצפוי ובקשו יום חופש לשם ביצוע המעבר.
  • תאמו את יום המעבר ליום חמישי או שישי בשבוע, על מנת לסדר ולארגן את הבית החדש בלי לחץ.
  • בקשו מקרובי משפחה או מחברים לשמור על ילדיכם ובעלי החיים שלכם בעת מעבר הדירה.
  • צרו קשר עם נותני שירות שונים כגון חברת הכבלים, חברת האינטרנט וחברת החשמל זמן מה לפני מעבר הדירה הצפוי, על מנת לתאם הגעת טכנאים בהתאם.

מחפשים חברת הובלה מומלצת ואמינה? מלאו את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו באתר הובלות לכל הארץ נפנה אליכם הצעות מחיר אטרקטיביות מצד חברות מהימנות ומומלצות!

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?