הובלת תנור במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

תנור מוכן להובלה

מוכרים את התנור הביתי? ברשותכם תנור תעשייתי ומחפשים שירות הובלה קטנה להובלת התנור? באתר הובלות לכל הארץ תוכלו לתאם זאת מהספה, על כוס קפה, בקלי קלות וללא חיפושים מיותרים אחרי מובילים אמינים.

הובלת תנור

הובלת התנור הביתי היא הובלה קטנה ופשוטה. אין צורך לתכנן את ההובלה ואין צורך במשאית הובלות גדולה. כל שתצטרכו הוא למצוא מוביל בעל רכב מסחרי קטן או בינוני ותוכלו לבצע את ההובלה אפילו תוך שעה, אם מדובר בהובלה לאותה עיר. אם אתם עוברים דירה, לא תצטרכו הובלה מיוחדת לתנור.

המומחים שלנו עונים לכם על הובלת תנור

כמה עולה הובלה של תנור?

💡 הובלת פריט בודד או פריטים בודדים (תלוים בגודל ומשקל) מתחילים מ200 ₪. לקבלת הצעה להובלה של התנור שלכם פנו אלינו.

האם הובלת תנור כוללת גם התקנה וחיבור?

💡 מטעמי בטיחות מוביל לא יחבר ויתקין תנור. במידה ואינכם בטוחים בדרך מומלץ להזמין חשמלאי לצורך כך.

הובלת תנור תעשייתי

אם אתם מחזיקים בתנור תעשייתי כי אתם בעלי מסעדה, בית הארחה או חדר אוכל גדול והתנור לא עובר בפתחי הדלתות, תצטרכו להתייעץ עם המוביל מראש שיציג לכם את האפשרויות להוצאתו מהמבנה והובלתו בבטחה. תנור תעשייתי גדול וכבד יותר מהתנור הביתי ויש לקחת זאת בחשבון.

הובלות לכל הארץ – חיסכון בזמן ובכסף

כאן תחסכו בזמן יקר ובכסף. הובלת תנור היא לא משימה מורכבת אך רצוי לתאם אותה בחוכמה. בהשוואת מחירים תוכלו לברר את טווח המחירים ולבחור את ההצעה שהכי תתאים לכם. אל תבזבזו זמן יקר בחיפוש אחר מובילים מקצועיים, אנחנו אספו את כולם למקום אחד עבורכם.

השתמשו בטופס צור קשר הקיים בכל עמוד או דרך הנציגה הווירטואלית ומסרו לנו את פרטי ההובלה הנדרשת לכם. אנחנו נחזור אליכם מיד שנאסוף את כל המידע הרלוונטי עבורכם עם עד 4 הצעות מחיר משתלמות וכל שתצטרכו הוא לבחור את המוביל שתרצו. השירות יעיל ביותר עבורכם וניתן בחינם לכל דורש.

שירותי הובלות נוספים באתר

הובלות קטנות 

הובלות משרדים

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?