הובלת שטיח במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

שטיחים

האם קניתם שטיח חדש ואינכם יכולים להוביל אותו על גג הרכב? מעוניינים להוביל שטיח יקר ואיכותי לחברה המתמחה בניקוי שטיחים או להעביר את השטיח לדירה חדשה? ובכן, כדי להוביל שטיח ללא נזקים עליכם למצוא חברה הובלות המתמחה בין היתר גם בשירות של הובלת שטיח. חשוב לארוז היטב את השטיח לפני ההובלה, לחברה יש את ציוד האריזה המתאים, היא דואגת להובלה בטוחה ומעניקה אחריות על העבודה.

הובלת שטיחים בכל גודל

אם אתם זקוקים לשירות הובלת שטיח קיר יש להשאיר את המשימה רק לצוות מקצועי ומיומן בעבודה. יש לפרק בזהירות את השטיח מהקיר, להוציא מסמרים, לנקות היטב את השטיח ולגלגל אותו, לאחר מכן יש לארוז את השטיח היטב, כך אפשר להגן עליו מפני נזקים בדרך כמו גשם, אבק, לכלוכים הנישאים באוויר, שריטות ועוד.

חשוב לדעת כי הובלת שטיח שאגי שונה מהובלה של שטיח פרסי בעבודת יד, כאשר מחפשים חברת הובלות אמינה כדי להעביר שטיח יוקרתי, אין לחפש פתרונות זולים ויש לוודא כי החברה מתמחה בעבודה זו. בעוד המחיר של שטיח שאגי יחסית זול, מחירי שטיחים בעבודת יד עשויים להגיע לאלפי דולרים ולמעלה מכך. עם זאת, גם הובלת שטיח שאגי מחייבת טיפול זהיר כדי לא לפגוע במרקם העדין של השטיח.

באתר הובלות בישראל תוכלו לקבל עד 4 הצעות מחיר מחברות הובלה מקצועיות, אמינות ומומלצות, מלאו את הטופס ואנו נדאג שתקבלו הצעות אטרקטיביות ותיהנו מהובלה יעילה, מהירה וזולה. השירות הינו ללא עלות וללא התחייבות.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותכם:
הובלת סלון
הובלת טלוויזיה
הובלת כלים שבירים
הובלת כוורת גדולה

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?