הובלת ספות ורהיטים אחרים במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

דמויות מובילות ספה אל תוך משאית הובלות

מעבר דירה עשוי להיות תהליך ארוך ומייגע. מי שחווה מעבר של דירה, יכול להעיד כי אין מדובר במשימה פשוטה. זהו עניין המצריך המון זמן של אריזה, סידור, שינוע, מקום, וגם מקצועיות ומיומנות. לדוגמא הובלת ספה מצריכה ידע מקצועי וניסיון על מנת שהספה לא תיפגע, תיהרס או שהריפוד ייקרע.

הובלת סלון – מומלץ דרך חברות בתחום

רבים משקיעים כסף וזמן בחיפוש אחר הסלון המושלם לבית, כזה שיהפוך את הבית ליוקרתי, וגם יהיה נוח וישתלב עם שאר הבית. לכן כאשר אתם עוברים דירה, ודאי תרצו לוודא כי הסלון יובל בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר אשר תבטיח את שלמות החלקים, כולל הובלת שולחן, הובלת ספה או הובלת ספות (משתנה מסלון לסלון), מזנון ועוד.

שוק המובילים בישראל רווי ותחרותי, החל מאנשים פרטיים המחזיקים משאית ומציעים הובלה נגישה של מעט מוצרים באופן יחסי, דרך חברות קטנות, וכלה בחברות גדולות בעלות צי משאיות להובלה בכל חלקי הארץ של מכשירי חשמל, ארגזים, הובלת סלון, ולמעשה כל תכולה אותה תרצו להוביל.

הובלת ספות או הובלת שולחן – לאו דווקא תהליך מורכב ומסובך

שתי האפשרויות העומדות בפני השואפים להוביל רהיטים מביתם הקודם לזה אליו נכנסים, הינן הובלה בכוחות עצמם, הכרוכה בהשגת משאית, והקצאת זמן ואנשים, או שימוש בשירותי הובלה מקצועיים בעלי ניסיון בשירותים מסוג זה של הובלת סלון על שלל חלקיו או רהיטים אחרים. בחירה בחברת הובלות כזו על סמך המלצות, עשויה להוריד נטל כבד מעליכם בכל הקשור למעבר דירה.

שימו לב במי אתם בוחרים

אם בחרתם באופציה של חברת הובלות, דעו כי אין להקל ראש בבחירה. כל הובלה, גם אם נשמעת פשוטה, כמו למשל, הובלת שולחן, מצריכה החלטה מוקפדת של חברת ההובלות, כזו שתהיו בטוחים כי מעבירה את חפציכם בצורה המקצועית והחלקה ביותר, ללא מכות, שריטות ושברים.

גם הובלת ספה בלבד היא שירות קיים

לא רק כאשר עוברים דירה יש צורך בשימוש בשירותי הובלה. סלונים מתיישנים וכולנו אוהבים לחדש, אך מרגישים שחבל לזרוק את הסלון הישן, ורוצים להעביר את תכולתו למי שמעוניין. אם אין לכם הרכב המתאים ואתם מעדיפים שחברה מקצועית תדאג להעברה, פורטל הובלות לכל הארץ מציע חברות הובלה מצוינות שידאגו להוביל כל פריט שתבחרו לאן שתרצו.

כמה עולה להוביל ספה?

אתם עוברים דירה? צריכים הובלת ספות או כל פריט אחר? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל מומחי ההובלות המקצועיים ובעלי הניסיון הרב ביותר אשר יהפכו את חווית המעבר שלכם לקלה ופשוטה. תקבלו כמה עולה הובלה של ספות על ידי כך שתקבלו מספר הצעות מחיר – והכל בחינם!

 

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?