הובלת משרד במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

משאית הובלות בנסיעה

בעלי עסק? מעוניינים לעבור למקום חדש? להלן כל המידע לו אתם זקוקים אודות הובלות משרדים:

אף על פי שמעבר דירה הוא עסק לא פשוט בפני עצמו, קיים קושי גדול עוד יותר במעבר בית עסק, היות והצורך להתארגן מחדש במהירות הינו מהותי במיוחד. לכן, על מנת לבצע זאת על הצד הטוב ביותר יש להקפיד ולפנות אל חברה מקצועית המתמחה במיוחד במתן שירותי הובלות משרד מקצועיים, אמינים ויעילים.

בעוד שעסק לא מקצועי עשוי לעכב לכם במידה ניכרת את ההתארגנות המחודשת, אנשי מקצוע אמינים ישקיעו רבות בתכנון מוקפד ומדוקדק של המעבר, תוך שימת הדגש על הצרכים האישיים שלכם.

היות וההיצע הרב של החברות הקיימות כיום בשוק עשוי לבלבל, ריכזנו בעבורכם את כל העצות והטיפים להם אתם זקוקים על מנת לבחור שירותים מתאימים:

כיצד לבחור חברת הובלות משרדים?

בעת השיחה הראשונית עם הנציגים, הקפידו לברר את הפרטים הבאים: מהי מידת ניסיונה של החברה בהעברת בתי עסק? מה כמות אנשי הצוות של החברה? האם היא מחזיקה בפוליסת ביטוח מקיפה? האם היא יודעת כיצד להעביר ציוד רגיש ועדין כגון מחשבים? האם היא מוכנה להעניק לכם הצעת מחיר חתומה בכתב? האם היא מעניקה שירותי אריזה, פירוק והרכבה מקצועיים?

שאלות אלו הינן שאלות בוערות מכיוון שהן עשויות להוות את כל ההבדל שבין מעבר מוצלח לבין מעבר מסובך. לדוגמא – דמיינו שנציגי החברה אינם מתנהגים בעדינות עם הציוד האלקטרוני שלכם והוא ניזוק. אתם מעוניינים (ובצדק) לקבל פיצוי בעבור הנזק אך החברה לא מחזיקה בפוליסת ביטוח, מה תעשו?

דוגמא נוספת – סיכמתם בעל פה עם נציגי העסק על מחיר מסוים ובתום המעבר דורשים מכם מחיר גבוה יותר. לא חתמתם על שום מסמך ואין לכם כל דרך להוכיח שקיבלתם הצעה נמוכה יותר. מה תעשו?! לכן, לעולם אין להתפשר ולשכור חברה לא מקצועית.

כיצד להתכונן אל המעבר?

ישנם גורמים רבים שיסייעו לכם "לעבור את המעבר" בקלות. ראשית, פנו מבעוד מועד אל החברות השונות המעניקות לכם שירותים מקצועיים כגון חברת האינטרנט והטלפון והודיעו להם על המעבר הצפוי. כך, תוכלו לתאם את הגעתם של טכנאים שונים בזמן הנוח ביותר.

שנית, הזמינו לצד שירותי הובלות משרדים גם שירותי אריזה מקצועיים אשר יחסכו לכם זמן רב וכאבי ראש מיותרים. אולם, בטרם אתם עושים זאת, הקפידו לבצע ספירת מלאי מקיפה. בנוסף, אם יש ברשותכם מידע רגיש כגון מידע אישי על לקוחות, הקפידו לאחסנו במקום בטוח בעצמכם.

מה לעשות במקרה של נזק לציוד?

נגרם לכם נזק בעת המעבר? כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את פוליסת הביטוח המקיפה אותה מחזיק בית העסק ועד מהרה תזכו לפיצוי מלא והולם ללא כל קושי.

מחפשים חברה הובלות משרד מקצועית, אמינה ומנוסה?

הפורטל שלנו מעניק שירות איכותי במחירים אטרקטיביים לאורך כל ימות השנה. נשמח לעמוד לצידכם לאורך כל הדרך ולהפוך גם אתכם לעוד לקוחות מרוצים שלנו. לקבלת פרטים נוספים ניתן למלא את טופס יצירת הקשר המצורף ונציג מטעמנו ישוב עליכם עד מהרה עם כל המידע לו אתם זקוקים.

צריכים עזרה במציאת מוביל להעברת המשרד או העסק? לחצו כאן.

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?