הובלת מכונת כביסה במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

מבצע חם 🚚 לכל סוגי ההובלה בחודש הקרוב 

לקבלת הצעה ללא התחייבות
חייגו אלינו 053-7931382

🚚 ביטוח מלא על ההובלה

🚚 רק מובילים מומלצים

🚚 שירותי אריזה ועטיפה

🚚 זמינות מיידית

🚚 שירות ללא תחרות

אנחנו זמינים 24/7 גם ב- 

מכונת כביסה

רוצים להוביל את מכונת הכביסה שלכם? מחזיקים במכבסה ומחפשים מוביל להובלת מכונת כביסה תעשייתית גדולה? בהובלות לכל הארץ מקבלים מענה מהיר לשירות המבוקש ומספר הצעות מחיר משתלמות להשוואה.

הובלת מכונת כביסה

בכל בית ודירה קיימת מכונת כביסה. מכונת הכביסה היא חלק מתחזוקת הבית השוטפת והיא מכשיר מתכתי כבד, אך לא באופן חריג. הובלת מכונת כביסה ביתית היא לא משימה מסובכת והעברתה למשאית ההובלה יכולה להתבצע עם עגלת הובלות קטנה ועל ידי מוביל אחד, במיוחד אם מדובר בבניין עם מעלית או בית צמוד קרקע.

הובלת מכונת כביסה תעשייתית

הובלת מכונת כביסה גדולה היא משימה קצת יותר מורכבת. מכונות כביסה גדולות כמו לדוגמא מכונות כביסה תעשייתיות גדולות בהרבה ממכונות הכביסה הביתיות וכבדות בהתאם. לרוב הוצאת מכונות אלו מתבצעת ממפעלים או בתי עסק כמו מכבסות והרמתן דורשת מספר מובילים שיעזרו אחד לשני אפילו אם זה מתבצע על ידי מלגזה או מנוף.

הובלות לכל הארץ – הובלת מכונת כביסה ביתית או תעשייתית

בהובלות לכל הארץ מתאמים הובלת מכונת כביסה בקלות ובנוחות, בכל שעה ומכל מקום, אפילו מהספה בבית. אתר יעיל המכיל בתוכו את כל עולם ההובלות, החל ממובילים וחברות הובלה מצוינים, כל שירותי ההובלה, אריזה ואחסון. בנוסף, תוכלו לתאם את ההובלה או את השירות הנדרש לכם במספר הקלקות.

פשוט מסרו לנו את פרטי ההובלה שלכם בטופס המיועד לכך בתחתית העמוד ואנחנו נחזור אליכם ברגע שנאסוף את כל הפרטים הרלוונטיים להובלה שלכם ונמסור לכם מספר הצעות מחיר משתלמות אותן תוכלו להשוות ולבחור את ההצעה שהכי נראית לכם.

מוצרי חשמל נוספים שתוכלו להוביל באמצעות האתר:

הובלת מייבש כביסה

הובלת תנור

הובלת מדיח כלים

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?