הובלת מכונת כביסה במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

מכונת כביסה

רוצים להוביל את מכונת הכביסה שלכם? מחזיקים במכבסה ומחפשים מוביל להובלת מכונת כביסה תעשייתית גדולה? בהובלות לכל הארץ מקבלים מענה מהיר לשירות המבוקש ומספר הצעות מחיר משתלמות להשוואה.

הובלת מכונת כביסה

בכל בית ודירה קיימת מכונת כביסה. מכונת הכביסה היא חלק מתחזוקת הבית השוטפת והיא מכשיר מתכתי כבד, אך לא באופן חריג. הובלת מכונת כביסה ביתית היא לא משימה מסובכת והעברתה למשאית ההובלה יכולה להתבצע עם עגלת הובלות קטנה ועל ידי מוביל אחד, במיוחד אם מדובר בבניין עם מעלית או בית צמוד קרקע.

הובלת מכונת כביסה תעשייתית

הובלת מכונת כביסה גדולה היא משימה קצת יותר מורכבת. מכונות כביסה גדולות כמו לדוגמא מכונות כביסה תעשייתיות גדולות בהרבה ממכונות הכביסה הביתיות וכבדות בהתאם. לרוב הוצאת מכונות אלו מתבצעת ממפעלים או בתי עסק כמו מכבסות והרמתן דורשת מספר מובילים שיעזרו אחד לשני אפילו אם זה מתבצע על ידי מלגזה או מנוף.

המומחים שלנו עונים לכם על הובלת מכונת כביסה

כמה עולה הובלה של מכונת כביסה?

💡 הובלת פריט בודד או פריטים בודדים (תלוים בגודל ומשקל) מתחילים מ200 ₪. לקבלת הצעה להובלה של מכונת הכביסה שלכם פנו אלינו.

איך להוביל מכונת כביסה?

💡 ראשית מנתקים את מכונת הכביסה מהחשמל, ומנתקים את צינורות המים. עוטפים בנילון נצמד, מעמיסים בעמידה בלבד.

הובלות לכל הארץ – הובלת מכונת כביסה ביתית או תעשייתית

בהובלות לכל הארץ מתאמים הובלת מכונת כביסה בקלות ובנוחות, בכל שעה ומכל מקום, אפילו מהספה בבית. אתר יעיל המכיל בתוכו את כל עולם ההובלות, החל ממובילים וחברות הובלה מצוינים, כל שירותי ההובלה, אריזה ואחסון. בנוסף, תוכלו לתאם את ההובלה או את השירות הנדרש לכם במספר הקלקות.

פשוט מסרו לנו את פרטי ההובלה שלכם בטופס המיועד לכך בתחתית העמוד ואנחנו נחזור אליכם ברגע שנאסוף את כל הפרטים הרלוונטיים להובלה שלכם ונמסור לכם מספר הצעות מחיר משתלמות אותן תוכלו להשוות ולבחור את ההצעה שהכי נראית לכם.

מוצרי חשמל נוספים שתוכלו להוביל באמצעות האתר:

הובלת מייבש כביסה

הובלת תנור

הובלת מדיח כלים

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?