הובלת טלוויזיה במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

טלוויזיה להובלה

כולנו אוהבים לצפות בטלוויזיה בשעות הפנאי שלנו, לרובנו יש גם מסכים גדולים וטלוויזיות מתקדמות ויקרות. לכן, כאשר עוברים דירה ומעוניינים להוביל את הטלוויזיה חשוב לבחור חברת הובלות מקצועית ואמינה, רק כך אפשר להבטיח כי הטלוויזיה תגיע ליעד בבטחה, במהירות וללא כל נזקים.

הובלת טלוויזיה LCD או פלזמה

הדגמים המודרניים של טלוויזיות LCD ופלזמה שוקלים עשרות קילוגרמים, למרות המסך השטוח. לכן, הובלת פלזמה או טלוויזיה LCD מומלץ להשאיר למוביל מנוסה ומקצועי, במקום להסתכן בסחיבה של מוצר חשמלי כבד, רגיש ויקר.

חשוב לדעת כי מחיר של הובלת טלוויזיה 55 אינצ' שונה ממחיר של הובלת טלוויזיה 80 אינצ' או הובלת טלוויזיה 85 אינצ' בגלל מורכבות הנושא והמשקל. בעוד הובלת טלוויזיה 60 אינצ' אפשרית על ידי חברת הובלות קטנה עם רכב מסחרי מתאים, הובלת טלוויזיה 75 אינצ' מחייבת ציוד מקצועי ורכב גדול יותר. מומלץ לארוז את הטלוויזיה לאחר פירוק שלה מהקיר, חברת הובלות מקצועית מציעה בין השאר שירותי אריזה בבית הלקוח, חשוב לארוז את הטלוויזיה היקרה במקצועית כדי להבטיח את הגעתה ליעד החדש ללא כל נזקים.

בטלוויזיות החדשות יש ציוד אלקטרוני רגיש לטלטולים ולמכות, יש להימנע מפגיעה במסך, לכן מומלץ להזמין הובלת טלוויזיה 65 אינצ' או טלוויזיה בכל גודל אחר, מחברת הובלות אמינה ויעילה. כדאי לדעת כי ניתן להזמין שירות הובלת טלוויזיה 70 אינצ' לכל הארץ, אפשר להזמין שירות הכולל פירוק המכשיר מהקיר והרכבת הטלוויזיה מחדש ביעד אליו עוברים.

הובלת טלוויזיה במחיר מנצח

העלות של הובלת טלוויזיה משתנה בהתאם לגודל המסך ומשקל המכשיר, מרחק הנסיעה, קומה, ציוד נדרש, מורכבות העבודה, שירותי אריזה, פירוק והרכבה. כדי להוזיל עלויות כדאי גם לכם למלא את הטופס באתר הובלות לכל הארץ, תוך דקות תקבלו עד 4 הצעות מחיר מחברות הובלה מקצועיות ואמינות. לאחר השוואת מחירים תוכלו לבחור במוביל המתאים לכם ביותר, השירות באתר ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?