הובלות סטודנטים במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

טרנזיט לבן לצורך הובלה

הובלות לסטודנטים? היום כבר לא צריך לקחת הלוואה בשביל מעבר דירה קטן!

בדרך כלל, בשירותי הובלות לסטודנטים אין צורך בהעברת ציוד רב, מדובר על שולחנות, מיטה, כסאות ועוד מספר פריטים, אבל מה עושים אם החברה רוצה מחיר גדול על ציוד קטן או רק על הובלת מקרר?

היום אתם לא צריכים לדאוג – בואו לקבל השוואת מחירים מחברות מקצועיות המתמחות בשירותי מעבר קטנים וזולים לסטודנטים! כן, אנחנו חקרנו, עבדנו קשה ומצאנו את החברות המתאימות לכם, אתם יכולים לבחור את ההצעה הטובה ביותר ולעבור דירה מבלי לפשוט את הרגל.

רגע לפני שאתם מרימים את הטלפון כדאי לכם לקורא 2 טיפים קצרים למעבר דירה לסטודנטים

בשביל להשיג הצעת מחיר זולות ובעיקר מדויקות, כדאי מאוד להכין רשימה מסודרת ומפורטת ככל האפשר של כל החפצים שדורשים העברה, כולל מידות של מוצרים גדולים, בנוסף סכמו את פרטי המוצא והיעד, פרטים אודות היעד החדש, מספר הקומה שממנה ואליה מעבירים את החפצים, האם קיימת מעלית במבנה והאם היא מרווחת דיה ויכולה לשאת כל פריט? לאחר מכן צאו לדרך וחפשו את נותני השירות.

אל תשלמו מחירים מופרזים על הובלת רהיטים בודדים או על שירותי אריזה, נכון שרוב החברות לא אוהבות לבצע עבודות קטנות ובכך לבזבז שעות עבודה+ שעות עובדים והוצאות שוטפות וזאת בשביל כמה מאות שקלים, אבל יש חברות המתמחות בשירותים מסוג זה, אנחנו נשמח לעזור לכם לאתר חברה כזאת.

אז אין לכם מה לחפש עוד באתרים אחרים, בואו להשוות מחירים, לחסוך זמן ולקבל הצעות מחיר בתוך שניות!

מחפשים מוביל להובלה קטנה? לחצו כאן.

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?