הובלות ואריזה במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

בחורה אורזת לקראת הובלה

הבית החדש מחכה רק לך והמפתחות כבר ביד? מצוין, זה אומר שרק נשאר לשרוד את המעבר. פורטל מובילים בקליק עומדים להפוך את היום הזה לפשוט בהרבה עם מדריכים, מידע חשוב ושירות חינמי שמאפשר לכם ליצור קשר עם חברות הובלה מובילות. מוכנים?

אם מעולם לא עברת דירה אתה ודאי מבולבל עכשיו, לא בטוח היכן מתחילים ומה חשוב לדעת. ריכזנו כאן מדריך פשוט שיסייע לך למצוא את הידיים והרגליים בכל העולם הגדול של הובלות בישראל.

מובילים, הובלות ואריזה – איך להתחיל לארוז דירה או בית לקראת מעבר דירה?

לצורך העברת כל החפצים ממקום אחד למקום אחר, יש צורך לארוז אותם בקפידה בתוך קופסאות קרטון. זהו שלב ארוך וחשוב לעשות אותו בצורה נכונה, תוך הקפדה על אריזה עדינה של החפצים השבירים וסימון הקופסאות בהן הם נמצאים. רצוי להתחיל מספר שבועות מראש, כאשר החפצים הפחות שימושיים ייארזו קודם, כך תוכלו להיות בטוחים שתספיקו הכל לפני שהמובילים מגיעים.

לא לכולם יש זמן וכוח לארוז את כל הבית, לשם כבר ישנם שירותי הובלות ואריזה מקצועיים שמציעים לכם בתוך חבילת המעבר גם שירות אריזה. אנשי מקצוע מיוחדים יגיעו עם כל הציוד הדרוש ובתוך שעות ספורות יארזו את כל החפצים בבית.

מציאת חברת הובלת מתאימה היא גם שלב מפרך וחשוב בתהליך. חשוב לבדוק כמה דברים כאשר מדברים עם מובילים פוטנציאליים – האזור בו פועלת חברת ההובלה, מידת המקצועיות והאמינות שלה, סוג ההובלות שהיא מבצעת (הובלות מנוף, הובלות קטנות, הובלות גדולות) וכמובן המחירים ומה שהם כוללים בתוכם.

ישנן חברות שמספקות שירותי הובלות ואריזה במחיר משתלם במיוחד, ויש כאלה שכוללות במחיר גם את הביטוח עבור כל חפציכם. חשוב לבדוק את הדברים האלה מראש ולדעת בדיוק מה מגיע לכם בתמורה לכסף שלכם!

הובלות לכל הארץ – לעבור דירה בשקט

הפורטל שכאן מציע לכם מעט שקט נפשי. פשוט מלאו את הטופס שבתחתית העמוד וחכו לטלפון שיצלצל תוך זמן קצר. אלה הצעות המחיר הטובות ביותר של חברות הובלה אמינות שנבדקו על ידינו. יותר פשוט מזה אין!

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?