הובלות ואחסנה במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

ערימת ארגזים מוכנים להובלה

עומד לעבור דירה? עוד לא מוכן? לא יודע מה מצפה לך? לא מוצא מובילים? החפצים עדיין לא ארוזים? אל דאגה, פורטל מובילים בקליק יספק לך כל שירות רצוי עבור מעבר הדירה הקרב ויסייע לך להפוך מעבר זה לפשוט במיוחד.

לעבור לבית או לדירה חדשים זה לא תמיד נעים וכנראה גם לא החוויה המהנה ביותר שנעבור, אך כאשר יש צורך לעשות זאת, אין ברירה אלא לשנס מותניים ולהסתער על המשימה. לא בטוח ממה מתחילים? הנה המדריך שיעזור לך להתמצא מעט בעולם של הובלות ואחסנה.

שלב האריזה

אחרי שכבר יש לאן לעבור, ומספיק זמן לפני יום המעבר צריך להתחיל לארוז את כל חפצינו. ההליך אורך זמן, לכן רצוי להתחיל לארוז את החפצים הפחות שימושיים לפחות כמה שבועות לפני. השלב הזה הינו משמעותי במיוחד שכן הוא ישפיע על הצורה בה כל החפצים שברשותכם יגיעו לדירה החדשה. לכן, חשוב להקפיד על אריזה נאותה ולדאוג לסמן את החפצים השבירים.

חיפוש שירותי הובלות ואחסנה

אין ספק שמציאת המובילים זהו החלק העיקר בכל מעבר, שכן ללא חברת הובלות לא תתבצע שום הובלה. לפני שאתם רצים להתקשר למובילים, בדקו איזה סוג הובלה אתם צריכים – הובלה קטנה, גדולה או אולי הובלת מנוף?

בהתאם לסוג ההובלה אפשר להתחיל לחפש חברות הובלה באזור. חשוב שהן יעבדו בסביבתכם, אחרת תיאלצו לשלם יותר. כאשר אתם מדברים עם חברת ההובלות בדקו אם הם כשירים ומתאימים עבור סוג ההובלה שאתם מבקשים, שכן לא כל המובילים מתעסקים עם הובלות קטנות ולא לכולם יש ציוד מתאים להרמת חפצים כבדים.

דברו על המחיר! בדקו מה נכלל במחיר, האם זה שירות הובלות ואחסנה או אולי שירות הובלות ואריזה? בקשו ביטוח לפריטים שאתם מעבירים וסכמו מראש על המחיר במידה וההובלה מתארכת וחורגת ממה שקבעתם בהקדם. סגירת הפינות האלה בזמן תחסוך לכם כסף ועצבים ביום המעבר.

הובלות לכל הארץ – לעבור בראש שקט

בשביל הובלה מוצלחת כל מה שצריך זה למלא את הטופס שכאן ולחכות. תוך זמן קצר חברות הובלה ייצרו עימך קשר ותוכל לקבל הצעות מחיר רלוונטיות מחברות הובלה אמינות באזור!

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?