הובלה במנוף במחיר הזול ביותר החל מ 300 ש"ח לפריט

סולם לצורך הובלת מנוף

הובלה היא לא עניין פשוט, מדובר בהליך בן יום בו עלינו להעביר את חיינו ממקום אחד לאחר, וכל זאת באמצעות קופסאות קרטון ומובילים. אך מה עושים במקרים בהם יש לנו חפצים גדולים מאוד להעביר? איך נדע האם צריך מנוף להובלת דירה או להובלה של חפצים גדולים?

הובלה מנוף – הדרך הפשוטה ביותר

כאשר יש ברשותנו פסנתר, סלון גדול במיוחד או רהיט מסוג אחר אשר אנחנו או המובילים יתקשו לדחוס מבעד לדלת ולהעביר דרך חדר המדרגות, לא תהיה ברירה אלא להשתמש בשירות הובלה במנוף.

באירופה, בה מרבית הבניינים הם בני מאה שנה ויותר, נוצרה בעיה גדולה עם מעברי הדירה. חדרי המדרגות שברובם צרים מאוד, עם גרמי מדרגות לוליינים, לא נוחים למעבר אדם, וודאי שאינם מתאימים להעברת פריטים כבדים ורחבים. הפתרון לא איחר להגיע, והוא היה הובלה במנוף של הריהוט דרך החלון או המרפסת.

בעזרת המנוף ניתן להרים גם את הדברים הכבדים ביותר, אותם ספק אם המובילים שלכם יצליחו להרים בכוחות עצמם, ולסדר הובלה בטוחה במיוחד. כאשר מבצעים הובלה מנוף, נמנעים מן הנזקים והשברים בעקבות הטלטלה במדרגות, והסיכוי לפגיעה ברכוש קטן יותר באופן משמעותי.

לא כל חברה מבצעת הובלה במנוף!

אל תבנו על המובילים שלכם שיגיעו מוכנים יחד עם מנוף ביום ההובלה. לא כל חברות ההובלה מבצעות הובלה מנוף, ולא לכולן יש הציוד והאישורים הדרושים לצורך העניין. על מנת למנוע הפתעות לא נעימות ברגע האחרון, בדקו מראש עם המובילים שלכם שהם אכן מבצעים הובלה במנוף. אין דבר פחות נעים מאשר לגלות ברגע האחרון שהזמנתם את חברת ההובלה הלא מתאימה לצורך המשימה.

פורטל הובלות לכל הארץ – בוא לסגור לך מוביל עוד היום

עומד לעבור דירה? מחפש חברת הובלה בסביבה לשם הובלת פריטים בודדים או רבים? לא רוצה להתפשר על המחיר או על השירות? פורטל הובלות לכל הארץ מקשרים אותך עם חברות ההובלה הטובות ביותר שפועלות באזורך. מלא את הטופס בתחתית העמוד, ציין שאתה זקוק להובלת מנוף, וחכה לנציגי השירות שייצרו עימך קשר במהרה.

תוך דקות תקבל הצעות מחיר חמות מחברות הובלה מומלצות בסביבתך, והכל לגמרי בחינם וללא כל התחייבות מצידך.

 

באיזה אזור בארץ אתם מחפשים הובלה?